Teknoloji

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (1 Haziran)

Epic Mega İndirim kampanyasında verilen ücretsiz oyunlar, önceki yıllarda olduğu gibi yine GİZEMLİ OYUNLAR olarak listeleniyor. Kullanıcılara sunulan iki kaliteli oyunun ardından bu haftanın gizemli ücretsiz Epic Games Store oyunu ayrıca indirilebilir. Bakalım bu kez ekranın arkasında neler var.


İlginizi çekebilir: PS Plus Essential Haziran 2023 Oyunları Açıklandı


Bildiğiniz gibi Epic Games, Noel dönemi dışında haftalık olarak bir veya birden fazla oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu sayede hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerimize eklerken, Amerikalı yayıncı kullanıcıları elde tutma konusunda oldukça başarılı.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Bu haftanın GİZEMLİ OYUN kapağının altında Erken erişimadımda Gece Yarısı Hayalet Avıçıktı. 8 Haziran 2023 Perşembe 18:00 Önce buradan kitaplığınıza eklemeyi unutmayın. Bir kez eklediğinizde, kalıcı olarak sizin olacaktır. Gelecek haftanın oyunu da GİZEMLİ OYUN olarak listeleniyor.

Gece Yarısı Hayalet Avı Hakkında

Kaotik bir çok oyunculu saklambaç oyunu. Hayaletler olarak görünüşte zararsız nesnelerin içine girin veya Avcılar olarak gece yarısından önce Hayaletleri kovalayın!

Epic Games Mağazası Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformları için dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkışından bu yana Steam ile oldukça zorlu bir rekabet içinde olan Epic Games Store, son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlarla çok sayıda oyuncu kazanmayı başardı.


Bedava oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu